Bārs “Tinte” dzimšanas dienas festivāls “Tintei VII”

Augustā svinam Tintei septiņus gadus.
Nedēļā ir septiņas dienas, septiņas krāsas varavīksnē, septiņas notis, septiņi pasaules brīnumi un Tintei septiņi gadi. Tas ir cikls, kurā ir daudz kas paveikts un tas viss jāsavelk kopā.
Atzīstamies, ka pirms sešiem gadiem, taisot pirmo Tintes dzimšanas dienas balli, nevienam prātā neienāca, ka tiksim līdz septītniekam. Toreiz bija laba ideja un žigulis.
Tintes dzimšanas diena būs 12. augustā. Plāno laicīgi, jo šogad mūsu galvenā doma ir padoties septītniekam un doties retrospektīvā atmiņu braucienā, kas patiesībā nozīmēs to, ka uz skatuves varēsi redzēt iepriekšējo sešu gadu Tintes dzimšanas dienas hedlaineru priekšnesumus. Tagad sāc domāt, kas tie bija. Ja nesanāk, tad atgādināsim to nākamajā nedēļā.
Lai piedod mums tirgus sievas un vīri, jo Tintes dzimšanas dienas svinības notiks turpat – tirgus teritorijā. Mākslinieku liste mums ir zināma un tā ir elpu aizraujoša. Parasti mums ir viens liels mākslinieks. Šogad būs vairāki. Žigulis nebūs. Iespējams būs kas cits.
Pasākuma ieejas maksa būs 7 eiro. Būs arī “Komforta biļetes” par 20 eiro, kuru skaits būs stipri ierobežots. Tas nozīmē, ka Tintes septiņu gadu jubileju varēsi vērot no Tērbatas otrā stāva. Tev būs paš
am savs DJ, bārs un citas vajadzīgas lietas.
Vasaras garumā būs konkursi un balvas ielūgumu formātā, tāpēc piesprādzējies un turies krēslā jo mēs Tevi apgādāsim ar jaunumiem regulāri. Seko Tintei sociālajos tīklos, nāc ciemos un uzzini visu pirmais. Savukārt mums priekšā darbīga vasara. #tinteiseptiņi